Ogłoszenia Parafialne 21.01.2018r.

Ogłoszenia Parafialne
21.01.2018

1. Dzisiaj porządek nabożeństw niedzielny. Po południu o 15.40 Nieszpory i Msza Święta popołudniowa. Trwa tydzień modlitw o jedność chrześcijan. Dziś dzień babci a w poniedziałek dzień dziadka. Modlimy się za naszych drogich seniorów.

2. W tygodniu:
W liturgii – w środę Św. Franciszka Salezego
W czwartek – Nawrócenie Św. Pawła
W piątek wspominamy Św. Tymoteusza i Tytusa
W sobotę o 16.30 Różaniec Msza Św. z nowenną do Matki Bożej. Zapraszamy na to duchowe przygotowanie do srebrnego Jubileuszu Koronacji Naszej Pani Pasierbieckiej całą parafie i pielgrzymów. Dzień pamięci o ofiarach Holokaustu. Na to nabożeństwo zapraszamy dzieci z kl. III przygotowujące się do I Komunii Św.                                                                                                      (termin I Komunii 2019 – 2 niedziela maja czyli 12 maja )

W niedzielę za tydzień – Niedziela Synodalna. Będziemy gościć Ks. Piotra Cebulę Dyrektora Wydziału Małżeństw i Rodzin jednego z Ojców Synodalnych, który przybliży nam idee i ważny wymiar Synodalnej Pracy. W tym dniu pamiętamy i chorych na trąd.

3. Spotkania grup :
Ministranci – sobota 10.00
Lektorzy – środa po Mszy wieczornej
DSM – Piątek 15.30. zachęta do dziewczynek o uczestnictwo
KSM – wyjazd na czuwanie do Bochni o 18.00, a powrót ok. 22.00. zachęcamy młodzież do wyjazdu , a szczególnie młodzież przygotowującą się do Bierzmowania w ramach comiesięcznych spotkań.
Schola dziecięca – sobotę o 15.00 na plebani

4. Podziękowania:
Za uczestnictwo w nowennie
Za ofiary na nowe nagłośnienie 9540zł.
Wszystkim za wsparcie naszego Sanktuarium. Za wszelkie indywidualne ofiary kolejnym rodzinom z ofiarę na sprzątanie Kościoła, za ofiary na tace i do skarbon składane na bieżące utrzymanie i funkcjonowanie naszego Sanktuarium, za produkty do kuchni, za wszelkie wsparcie i codzienną pomoc.

5. Prośby:
Samochody prosimy nie parkować wzdłuż drogi i zostawić miejsca dla starszych przy bocznym wejściu do Kościoła. (przypomnienie)
O modlitwę o owoce nawiedzenia obrazu Matki Bożej Pocieszenia

6. W sobotę i niedziele 27 i 28 styczna na hali sportowej przy naszej szkole odbędzie się I Festiwal Dzieci i Młodzieży w Pasierbcu pt. „Maleńkiemu Jezusowi”. Jest to konkurs otwarty dla każdego. Regulamin i wszelkie informacje o Festiwalu są zamieszczone na stronie internetowej naszej Parafii i Facebook.
Za tydzień prosimy drogie gospodynie o wypieki na festiwal.

7. Zachęcamy do nabywania prasy Katolickiej. Mały Gość Niedzielny z płytą.

8. Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i tygodnia. Polecamy wszystkich Jubilatów i solenizantów zapraszając do wspólnej modlitwy w Kościele. Pozdrawiamy i witamy wszystkich pielgrzymów i zapewniamy o stałej modlitwie w Waszych intencjach.
Msza Św. za Śp. Ks. Mieczysława Tokarczyka z in Szkoły Podstawowej w Pasierbcu – niedziela o 9.00
Modlitwa za synod i rodziny które odwiedził i odwiedza Obraz

 

About Biuro Obsługi Pielgrzyma

Biuro rozwija się w bardzo szybkim tempie. Przyjmujemy zgłoszenia, zapytania, rezerwacje, udzielamy szczegółowych informacji, organizujemy pobyt. Za główny cel stawiamy sobie pomoc pielgrzymom przybywającym do Sanktuarium - więcej...