Ogłoszenia Parafialne 28.01.2018

Ogłoszenia Parafialne
28.01.2018

1. Dzisiaj porządek nabożeństw niedzielny. Po południu o 15.40 Nieszpory i Msza Święta popołudniowa. Dziękujemy Ks. Piotrowi za dzisiejsze Słowo Boże

2. W tygodniu:
W liturgii – w środę Św. Jana Bosko – kapłana
w czwartek – rozpoczynamy miesiąc luty. Szczególnie modlimy się w tym miesiącu za konających. O 16.00 – adoracja Kręgów Domowego Kościoła.
W piątek Święto Ofiarowania Pańskiego. Msze Św. o 6.30, 11.00, 17.00 z poświęceniem gromnic. Od 16.00 adoracja Pana Jezusa i okazja do spowiedzi Świętej. Od 8.30 – odwiedzimy chorych. Po wieczornej Mszy zmiana tajemnic kół koronkowych. To również dzień Życia Konsekrowanego. Polecajmy szczególnie siostry posługujące w naszej Parafii. Grupę przygotowującą żłóbek i wystrój świąteczny kościoła prosimy po wieczornym nabożeństwie o rozebranie dekoracji.
W sobotę o 16.30 Różaniec Msza Św. z nowenną do Matki Bożej. Zapraszamy na to duchowe przygotowanie do srebrnego Jubileuszu Koronacji Naszej Pani Pasierbieckiej całą parafie i pielgrzymów. Z ok. wspomnienia Św. Błażeja – błogosławieństwo świec i gardła.
W niedzielę za tydzień – zmiana tajemnic różańcowych po Mszy o 7.00

3. Spotkania grup :
Ministranci – sobota 10.00
DSM – Piątek 15.30. zachęta do dziewczynek o uczestnictwo
KSM – piątek 18.30
Schola dziecięca – sobotę o 15.00 na plebani

4. Podziękowania:
Za uczestnictwo w nowennie
Wszystkim za wsparcie naszego Sanktuarium. Za wszelkie indywidualne ofiary kolejnym rodzinom z ofiarę na sprzątanie Kościoła, za ofiary na tace i do skarbon składane na bieżące utrzymanie i funkcjonowanie naszego Sanktuarium, za wszelkie wsparcie i codzienną pomoc.

5. Prośby:
O modlitwę o owoce nawiedzenia obrazu Matki Bożej Pocieszenia

6. Dziś na hali sportowej przy naszej Szkole o 14.00 koncert laureatów Festiwalu Maleńkiemu Jezusowi. Zapraszamy.

7. Zachęcamy do nabywania prasy Katolickiej. Mały Gość Niedzielny z płytą.

8. Proszono nas o ogłoszenie: Sołtys wsi Walowa Góra zaprasza mieszkańców na zebranie wiejskie, które odbędzie się w niedziele 4 lutego o 14.00 w świetlicy na Walowej Górze
Msze Św. : w in mieszkańców Walowej Góry z in. Sołtysa – 22.04.2018 g. 11.00
– z Róży Marty Guzik i Józefa Haloty – 04.03 g. 7.00
– od 1 lutego Msze Św. Gregoriańskie za śp. Annę Sułkowską.

9. Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i tygodnia. Polecamy wszystkich Jubilatów i solenizantów zapraszając do wspólnej modlitwy w Kościele. Pozdrawiamy i witamy wszystkich pielgrzymów i zapewniamy o stałej modlitwie w Waszych intencjach.
Modlitwa za synod i rodziny które odwiedził i odwiedza Obraz

About Biuro Obsługi Pielgrzyma

Biuro rozwija się w bardzo szybkim tempie. Przyjmujemy zgłoszenia, zapytania, rezerwacje, udzielamy szczegółowych informacji, organizujemy pobyt. Za główny cel stawiamy sobie pomoc pielgrzymom przybywającym do Sanktuarium - więcej...