Ogłoszenia Parafialne 11.02.2018

Ogłoszenia Parafialne
11.02.2018

1. Dzisiaj porządek nabożeństw niedzielny. Po południu o 15.00 godzina Miłosierdzia i adoracja Pana Jezusa. Rozpoczynamy tydzień modlitw o trzeźwość Narodu.

2. W tygodniu:

Środa Popielcowa, którą rozpoczynamy okres pokuty. Msze Św. 6.30, 11.00 i 17.00. W tym dniu obowiązuje post ścisły, czyli 3 posiłki w ciągu dnia, w tym jeden do sytości (od 18 do 60 lat), oraz abstynencja od pokarmów mięsnych (od 14 roku życia do śmierci). Składka przeznaczona jest na cele charytatywne.
W piątek po Mszy Świętej wieczornej Droga Krzyżowa.
W sobotę o 16.30 Różaniec i Msza Św. z Nowenną Jubileuszową do Matki Bożej Pocieszenia.
W niedzielę za tydzień po sumie tradycyjna Droga Krzyżowa a o 15.00 Gorzkie Żale i bezpośrednio po nich Msza Św. popołudniowa.

3. Podziękowania:

Za uczestnictwo w nowennie
Młodzieży za piękne czuwanie w piątek i różom Różańcowym za prowadzenie sobotniego różańca
Wszystkim za wsparcie naszego Sanktuarium. Za wszelkie indywidualne ofiary kolejnym rodzinom z ofiarę na sprzątanie Kościoła, na potrzeby Sanktuarium, , za ofiary na tace i do skarbon składane na bieżące utrzymanie i funkcjonowanie naszego Sanktuarium, za wszelkie wsparcie i codzienną pomoc.

5. Prośby:

O modlitwę o owoce nawiedzenia obrazu Matki Bożej Pocieszenia.
O dobre przeżycie czasu Wielkiego Postu, rekolekcji, które rozpoczniemy w 5 niedziele Wielkiego Postu i spowiedzi wielkopostnej.

6. Zachęcamy do nabywania prasy Katolickiej. Promyczek Dobra dla dzieci , a w Gościu Niedzielnym relacja z Naszego Festiwalu Kolędowego.

7. Proszono nas o ogłoszenie:

Sołtys wsi Młynne Leszek Twaróg zaprasza mieszkańców na coroczne zebranie wiejskie, które odbędzie się 11 lutego o 11.00 w budynku Szkoły Podstawowej w Młynnym.

Modlimy się za synod i rodziny które odwiedził i odwiedza Obraz

About Biuro Obsługi Pielgrzyma

Biuro rozwija się w bardzo szybkim tempie. Przyjmujemy zgłoszenia, zapytania, rezerwacje, udzielamy szczegółowych informacji, organizujemy pobyt. Za główny cel stawiamy sobie pomoc pielgrzymom przybywającym do Sanktuarium - więcej...