Ogłoszenia Parafialne 04.02.2018

Ogłoszenia Parafialne
04.02.2018

1. Dzisiaj porządek nabożeństw niedzielny. Po południu o 15.40 Nieszpory i Msza Święta popołudniowa. Dzisiaj adoracja w ramach czterdziestogodzinnego nabożeństwa.

2. W tygodniu:
W poniedziałek Św. Agaty dziewicy i męczennicy. Poświęcenie wody, chleba i soli.
We wtorek Św. Pawła Miki i towarzyszy
W piątek o 19.00 czuwanie młodzieży jako podziękowanie za I półrocze. Zapraszamy młodzież, ale i nie tylko. To czuwanie jest obowiązkowe dla kandydatów do sakramentu Bierzmowania.
W sobotę – Św. Scholastyki dziewicy. O 16.30 Różaniec Msza Św. z nowenną do Matki Bożej. Zapraszamy na to duchowe przygotowanie do srebrnego Jubileuszu Koronacji Naszej Pani Pasierbieckiej całą parafie i pielgrzymów.
W sobotę w Bazylice Limanowskiej obchody Światowego Dnia Chorego. Rozpocznie się o 9.30 nabożeństwem pokutnym i okazją do spowiedzi; o 10.00 nabożeństwo Drogi Matki Bożej Bolesnej i o 11.00 Msza Św.
W niedzielę za tydzień – modlimy się za wszystkich chorych, cierpiących i polecamy również wszystkich opiekujących się chorymi. Składka przeznaczona jest na cele inwestycyjne. Za tydzień kolejne nabożeństwo 40-sto godzinne. Po Każdej Mszy Św. będzie wspólna adoracja, następnie Pan Jezus będzie wystawiony pomiędzy Mszami, oraz całe popołudnie.

3. Spotkania grup :
Lektorzy – środa po Mszy wieczornej
DSM – Piątek 15.30. zachęta do dziewczynek o uczestnictwo
Schola dziecięca – sobotę o 15.00 na plebani

4. Podziękowania:
Za uczestnictwo w nowennie
Za wszelką pomoc w organizacji i przebiegu Festiwalu Kolęd „Maleńkiemu Jezusowi”. Szczegółowe podziękowanie umieszczone jest na stronie Parafii.
Wszystkim za wsparcie naszego Sanktuarium. Za wszelkie indywidualne ofiary kolejnym rodzinom z ofiarę na sprzątanie Kościoła, na potrzeby Sanktuarium, , za ofiary na tace i do skarbon składane na bieżące utrzymanie i funkcjonowanie naszego Sanktuarium, za wszelkie wsparcie i codzienną pomoc.
Za ofiary na Zakony klauzurowe w naszej diecezji z 2 lutego
Za rozebranie dekoracji świątecznej

5. Prośby:
O modlitwę o owoce nawiedzenia obrazu Matki Bożej Pocieszenia Program nawiedzenia umieszczony jest na stronie internetowej. W razie wątpliwości proszę zgłaszać się do Sołtysów i Radnych.

6. Zachęcamy do nabywania prasy Katolickiej. Promyczek Dobra dla dzieci

7. Proszono nas o ogłoszenie:

– Sołtys wsi Młynne Leszek Twaróg zaprasza mieszkańców na coroczne zebranie wiejskie, które odbędzie się 11 lutego o 11.00 w budynku Szkoły Podstawowej w Młynnym.

– Ośrodek Doradztwa Rolniczego i Sołtys wsi Pasierbiec zapraszają wszystkich rolników z Pasierbca i okolic na spotkanie informacyjne w świetlicy w Pasierbcu w dniu 8 lutego o 10.00 tj. czwartek. Temat to nowe zasady składania wniosków o płatności obszarowe, oraz harmonogram pozyskiwania środków na 2018. Szczegóły na afiszu.

Modlimy się za synod i rodziny które odwiedził i odwiedza Obraz

About Biuro Obsługi Pielgrzyma

Biuro rozwija się w bardzo szybkim tempie. Przyjmujemy zgłoszenia, zapytania, rezerwacje, udzielamy szczegółowych informacji, organizujemy pobyt. Za główny cel stawiamy sobie pomoc pielgrzymom przybywającym do Sanktuarium - więcej...