Księga Intencji Modlitewnych

Matko Pasierbiecka proszę o opiekę nad naszą rodziną, proszę o zdrowie i siłę dla nas rodziców, o zdrowie dla naszych dzieci. Matko pomóż nam znaleźć najlepsze wyjście z sytuacji.

~ Twoja wierna córka Marta

Matko, proszę, wypraszaj u Boga łaski, o które gorąco proszę.

~ Anna z okolic Warszawy

Proszę Cię Panie o zdrowie dla Bogny, o fizyczne uzdrowienie duszy i ciała.

~ nik

Matko Boża, wspieraj mnie w prośbach które zanosze do Boga.

~ Staszek z Szerzyn

Mateczko Moja Najukochańsza z całego serca dziękuję za wszystkie otrzymane za Twoim wstawiennictwem łaski. Błagam poprowadź moją córkę Izabelę wskaż jej drogę blisko Boga. Uratuj jej małżeństwo, wzbudź w sercach obojga małżonków na nowo miłość małżeńską. Proszę Czuwaj na naszą rodziną i naprawiaj nasze relacje.

~ Anna z Krakowa

Błagam o modlitwę za mego brata Michała by się nawrócił, by stał się dobrym człowiekiem, zaczął szanować innych, by Matka więcej nie musiała ronić łez za niego z powodu pogardy i braku szacunku, do niej, a także proszę o modlitwę za jego żonę Monikę która spowodowała w moim bracie wielka nienawiść do Matki i Jego rodziny, by ich serca skruszały i stały się miłosierne.

~ Izabela Korwek z Białegostoku

Prosze o łaskę zejścia się pary – Izabeli i Grzegorza – jeśli to podoba sie Bogu. I o blogoslawieństwo dla nich.

~ Izabela

Matulu! Proszę, by osoba , którą bardzo kocham była znów przy mnie na zawsze, by mi wybaczyła.

~ Magdalena

Matko Pocieszenia, proszę o zdrowie dla Kamila.

~ Maria

Matko Boża błogosław Agacie i Grzegorzowi na nowej drodze życia.

~ Maria

Prośba o modlitwę.O łaskę zdrowia i pomyślny wynik badania USG dla żony Stefani…

~ Grzegorz z Rybnika

Zdrowaś Maryjo, łaski pełna, Pan z Tobą, błogosławionaś Ty między niewiastami i błogosławiony owoc żywota Twojego, Jezus. Święta Maryjo, Matko Boża, módl się za nami grzesznymi teraz i w godzinę śmierci naszej. Amen

Matko Pocieszenia !!! Wejrzyj na mnie łaskawym okiem miłosierdzia swego,tyle łask otrzymałam, a dziś staję z wdzięcznością by Ci dziękować, w swoją opiekę polecam Ci dalsze nasze życie. Otocz opieką nasze dzieci, ich rodziny, szczególnie teraz polecam zdrowie dziecka, budowę domu, Ty wiesz każde nasze westchnienie Maryjo!!! Bądż z nami w każdy czas.

~ Twoja Czcicielka Maryjo

Matuchno Pasierbiecka. Całe życie ufałam w Twoją Cudowną moc Twej łaski i doświadczałam Tu opieki nad moją rodziną, Tu zostałam uzdrowiona, której zapis jest w księdze cudów. Dziś Maryjo jestem w podeszłym wieku proszę Cię o ulgę w cierpieniu jakiego doświadczam. Jeśli taka wola Pana. Bądż Uwielbiona Maryjo!!!

~ Zofia z Laskowej

Matko nieustającej pomocy proszę Cie pomóż mi i mojej żonie. Wiadome Ci są mateczko nasze sprawy jakie mamy z moimi rodzicami, zostaliśmy oszukani wystąpiliśmy o swoje zostajemy cały czas kłody pod nogi i oszczerstwa – ile można wytrzymać? Proszę chroń nas od złego otul nas i pociesz w tych trudnych chwilach. Proszę pomóż nam, prowadź nas, wspieraj. Dziękuje ci za to iż pomimo wszystko wytrwale Syn Twój i Ty droga mateczko jesteś z nami i że prawda wychodzi pomimo iz rodzi sie w bólu. Spraw by osoby przekupione nie zeznawały fałszywie, By dotarło do nich co czynią. Proszę dodaj nam siły byśmy mogli im przebaczyć.

~ Grzegorz M. z Limanowej

Droga Mateczko dziękuje Ci za wyproszone łaski. Matko Pocieszenia z Pasierbieckiego Sanktuarium proszę o opiekę nad moją rodziną. Matko Pocieszenia módl się za nami.

~ Jadwiga

Matko Boża Pocieszenia, Pasierbiecka Pani proszę Cię o łaskę zdobycia pracy, o którą się tak długo staram oraz łaskę uratowania naszego związku narzeczeńskiego i założenia rodziny.

~ Sylwia

Matko Boża Pasierbiecka oddaję się Tobie w opiekę, przyjm mnie jako dziecko swoje i prowadź przez życie, chroń w niebezpieczeństwach, chroń w smutku. Zawierzam Tobie wszystkie moje sprawy a szczególnie wybór drogi życia abym postąpiła zgodnie z wolą Bożą. Pomóż.

~ Ania Bryl

Matko Boża Pasierbiecka polecam Tobie moich braci, prosząc o miłość i potomstwo dla Przemysława a dla Józefa o miłość i łaskę zawarcia sakramentu małżeństwa, aby żył zgodnie z przykazaniami Bożymi.

~ Anna z Mikołajewic

O dotyk Ducha Św. głęboko w duszy Pawła, w jego klopotach w pracy.
O dobre, nowe leczenie nowotworu Marzeny.

~ Ewa Jagoda Węglewska z Łodzi

Proszę o modlitwę o dobrą sytuację w pracy i za zmarłych: Genowefę , Bolesława, Jana, Rozalię, Martę, Natalię, Janinę, Teresę, Bronisławę, Albina, Marię, Mariannę, Jana, Bernadettę oraz o Błogosławieństwo Boże dla rodziny Świstowskich i Dary Ducha Świętego dla Adama. Dziękuje za modlitwę.

~ Jakub

Matko Boża proszę Cię o zdrowie i potrzebne łaski dla Oktawiana. Matko ufam Tobie.

~ Teresa

Zdrowaś Maryjo, łaski pełna, Pan z Tobą, błogosławionaś Ty między niewiastami i błogosławiony owoc żywota Twojego, Jezus. Święta Maryjo, Matko Boża, módl się za nami grzesznymi teraz i w godzinę śmierci naszej. Amen

Matko Boża proszę Cię o zdrowie dla mojej mamy, o wyzwolenie z
nałogu alkoholowego dla taty.

~ Agnieszka Kowal z Golejewkowa

Prosze o modlitwe w moich intencjach.

~ Krzysztof z Warszawy

Proszę o modlitwę o łaskę oczyszczenia i błogosławieństwa Bożego dla Marii.

~ Sebastian ze Świdnicy

Proszę o błogosławieństwo Boże na czas wakacji, oraz o modlitwę za żywych i zmarłych z mojej rodziny oraz za Jakuba

~ Adam Ryński z Pelplina

Najświętsza Panienko, proszę, znajdź mi dobrego męża. Widzisz, że jestem samotna i jest mi źle. Tak bardzo bym chciała być kochaną i kochać. Chciałabym być mamą. Proszę, nie pozostawiaj mojej modlitwy bez odpowiedzi. Złożyłam Ci kiedyś pewną obietnicę , proszę , zaszczyć mnie możliwością jej dotrzymania.

~ Małgorzata z Wrocławia

Kochana Matus,prosze aby Damian odwzajemnil moje szczere uczucie milości do Niego, aby wszelkie watpliwosci odeszly z pomoca Boza,zeby dal nam szanse na wspolne stworzenie Rodziny, żebyśmy razem zbudowali wspólną drogę i szli nią razem do końca życia.

~ Asia z Lublina

Matko Boża błagam cię ulżyj mi w cierpieniu ze względu na moje dzieci.

~ Katarzyna Siwiec z Kolbuszowa

Matko Boża proszę Cię o zdrowie i opiekę nad całą moją rodziną.

~ Zygmunt Melon z Warszawy

Matko Boża Pocieszenia proszę o potomstwo dla Anny i Przemysława. Dziękuję za rodziców, w ich 36 rocznicę ślubu.

~ Anna Bryl z Mikołajewic

Matko Najświętsza należę do Ciebie przez zawarte z Tobą Przymierze miłości i przyjęcie Szkaplerza. Wierzę i ufam Ci Maryjo, to NIEMOŻLIWE żebyś mnie opuściła . RATUJ mnie MATKO, tonę w
spirali kredytowej !!!!! Ratuj Mateńko mojego Syna, błądzącego ks. Sławka …… Obdarz darem macierzyństwa Iwonkę . Okryj swoim płaszczem cała Rodzinę. Matko RATUJ, MATKO pociesz, bo giniemy.

~ Teresa z Nysy

Dziękczynienie za prawie 10 lat mojego małżeństwa, z prośbą o dalsze błogosławieństwo i opiekę nad naszą rodziną oraz o pomyślną decyzję w sprawie pracy.

~ Małgorzata Galik z Dębicy

Boże, przez wstawiennictwo Matki Bożej powierzam Ci moją samotność, ból i pustkę. Proszę Cię ulituj się nade mną! Obdarz mnie szczęśliwą wzajemną miłością . Ulituj się nade mną ! Przecież widzisz jak cierpię… Czuję się taka niespełniona….Nie wiem dokąd zmierza moje życie. Jezusie Synu Dawida ulituj się nade mną obdarz mnie wzajemną, szczęśliwą miłością, kochającym, oddanym i wiernym mężem, z którym stworzymy kochającą się rodzinę. Nie skazuj mnie na tą pustkę. Ulituj się nade mną obdarz mnie szczęśliwym małżeństwem. Błagam Cię Jezu w Imię Twoje.

~ Beata z Gorzowa Wlkp.

Matko Pocieszenia pomóż mi wrócić z najtrudniejszej podróży mojego życia, wspieraj moich najbliższych. Pokornie Cię proszę.

~ Sabina

Matko Boza dziekujemy ci za cud jaki sie stał, że nasza córka Patrycja żyje i zdrowieje. Miej ja i cała moja rodzine w opiece. Prosze cie równiez o szczesliwe rozwiazanie dla mnie i aby nasze blizniaki były zdrowe.

~ Justyna Plewa-Fitrzyk z Rajbrotu

Matko Boska,proszę, pomóż mi się odnaleźć. Postaw na mojej drodze dobrych i życzliwych ludzi. Ulecz moje wewnętrzne zranienia i pozwól zapomnieć doznane krzywdy. Napełń mnie radościążycia i pokojem ducha. Proszę, wybaw mnie też od samotności, daj mi dobrego męża i pobłogosław dziećmi. Daną Ci, znaną Tobie obietnicę wypełnię. Proszę w pomocy swej nie zwlekaj.

~ Małgosia z Wrocławia

Najdrozsza Mateczko, proszę o jedność serc w mojej rodzinie, o miłość, zdrowie i porozumienie, o powrot męża do domu.

~ Aneta Kwiatek z Chicago

Maryjo, proszę o pomoc w rozwiązaniu trudnej sprawy, z prośbą o Boże błogosławieństwo i światło Ducha św. oraz w sprawie Bogu wiadomej z prośbą o przebaczenie, miłosierdzie i potrzebne Łaski

~ Maria z Warszawy

Matko Pocieszenia , BŁAGAM Cię o RATUNEK, nie wiem co mam robić, nie mam do kogo pójśc , Tobie wierzę , Tobie ufam, nigdy sie nie zawiodłam , a teraz już tak długo do Ciebie wołam , nie daję rady, nie mam sił , Mateńko , nie możesz mnie tak zostawić , bez Ciebie zginę RATUJ, RATUJ, RATUJ. Przyjadę d Ciebie do Pasierbca i publicznie złożę świadectwo, USŁYSZ moje WOŁANIE , wszyscy domagają się zwrotu długów , a ja nie mam skąd wziąć Matko, MARYJO OCAL mnie URATUJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~ Teresa

Bardzo proszę o wstawiennictwo za Zofię – o łaski zdrowia – jest w śpiączce 40 godzin po operacji. Bóg zapłać.

~ Ryszard z Ostrołęki

O całkowite wypełnienie woli Boga w mojej relacji z Bogu wiadoma osobą.

~ Katarzyna

[napisz do Matki Bożej…]

About the Author

Biuro rozwija się w bardzo szybkim tempie. Przyjmujemy zgłoszenia, zapytania, rezerwacje, udzielamy szczegółowych informacji, organizujemy pobyt. Za główny cel stawiamy sobie pomoc pielgrzymom przybywającym do Sanktuarium - więcej...