Księga Intencji Modlitewnych

Matko Boża proszę Cię o pomoc w rozwiązaniu moich problemów życiowych. Matko Boża pomóż aby moja relacja z Krzysztofem ułożyła się dobrze, zgodnie z Wolą Bożą.

Proszę o modlitwę o poprawę zdrowia dla Stanisława

Proszę o modlitwę błagalno-dziękczynna, o miłosierdzie Boże,w Bogu wiadomej dla mnie intencji​.
Proszę o modlitwę błagalno-dziękczynna, o miłosierdzie Boże,w Bogu wiadomej intencji dla pewnego Ojca duchownego.
Bóg zapłać.Sylwia.

Błagam Cię Matko Pocieszenia o łaskę zdrowia dla małej Olgi

Matko Boza Pocieszenia prosze o opieke nad wnukiem Alanem. Prosze o pomoc w jego nauce oraz poprawie zachowania.

Matko Boża bardzo proszę o uratowanie i uzdrowienie mojego małżeństwa oraz o łaskę wiary dla mnie, żony Magdaleny i syna Jakuba.

Proszę o modlitwę o laskę uzdrowienia dla męża Stanisława ,o pomyślne wyniki

Najukochańsza Mamo Boga z całego serca proszę o Twoją świętą opiekę nad moją rodziną i nad moim małżeństwem, nad moim mężem, który pogubił drogi w życiu. Proszę przytul nas do swojego serca i nakryj swoim płaszczem, prowadź nas Ukochana Mamo Boża zgodnie z wolą Twojego Syna.

Błagam Cię Matko Najświetsza o łaskę uzdrowienia dla mojej córeczki Nadii Marii K aby podejrzenia choroby genetycznej oraz obniżonego napięcia mięśniowego już nas nie dreczyły aby była zdrowym dzieckiem zarówno fizycznie jak i umysłowo Bóg zapłać

Błagam Matko o łaskę uratuj nasze małżeństwo i rodzinę proszę by mój mąż wrócił do domu. Błagam by Nikodem i Karolina byli zdrowi. Matuchno kochana wstawiaj się za nami.

Błagam z całego serca o modlitwę w intencji uchronieniea przed utratą pracy. A gdy nadejdzie ten ciężki czas dla mnie błagam o łaskę znalezienia nowej pracy. Błagam także o zdrowie dla mnie i moich bliskich. Matko Boża dodaj mi sił bym potrafiła przetrwać ten ciężki czas i dziękuję z serca za wszystkie otrzymane łaski. Bóg zapłać

Proszę o modlitwę błagalno-dziękczynna, o miłosierdzie Boże,w Bogu wiadomej dla mnie intencji​.
Proszę o modlitwę błagalno-dziękczynna, o miłosierdzie Boże,w Bogu wiadomej intencji dla pewnego Ojca duchownego. Bóg zapłać.Sylwia.

Matko Pocieszenia, dziękujemy za Twoją pomoc. Prosimy ulecz naszego syna i pomóż córce w Bogu wiadomej sprawie. Chroń nas każdego dnia, daj spokój serca…Bóg zapłać. Zatroskana mama.

Proszę o uzdrowienie Mojej Żony Jadzi Oraz Mnie z wszelkich chorób oraz prosimy o dar potomstwa

Matko Kochana otocz płaszczem opieki moją siostrę Annę w życiu osobistym i zawodowym. Mateńko błagam Cię zabierz smutne i samotne dni od Elżbiety. O cud
finansowy

Matko Boska Pocieszenia proszę Cię o zdrowie dla mojej małej wnuczki oraz siłę w pokonywaniu wielu trudności dla jej rodziców

Matko – proszę o uzdrowienie z chorób nowotworowych Żanetki, Maćka, Kingi i mnie oraz o zdrowie dla całej mojej Rodziny

Matko Boska proszę cie o cud życia i zdrowia dla dziecka nienarodzonego i jego rodzicow którzy potrzebuja twojego wsparcia. Okaż im swa łaskę i pozwól cieszyć się upragnioną córka .

Matko Boża Pocieszenia proszę Cie o uratowanie mojego małżeństwa z Piotrem. Aby nasza miłość znowu odżyła w sercu mojego męża. Proszę Cie także o uwolnienie mojego męża od nałogów, pokus i ludzi sprowadzających go na drogę grzechu.

Matko Boża z Pasierbca proszę o utwierdzenie w powołaniu.

Matko Boża proszę o wyleczenie z choroby tarczycy gdyż lekarze podejrzewają nowotwór. Jestem młodą mamą dwóch dziewczynek i jestem im potrzebna do życia. Bóg zapłać za dotychczasowe łaski.Mariola.

Proszę o modlitwę za mojego kolegę, by wreszcie zaczął myśleć nad tym co robi I zawsze podejmował mądre decyzje oraz odwagę I siłę w uwolnieniu się od ludzi, którzy go wykorzystują

Matko Boża miej w opiece moją rodzinę.Wypraszaj potrzebne łaski dla nas.Ty wiesz wszystko,co komu potrzeba

Matko Boża proszę o uzdrowienie relacji w rodzinie, o powrót mojego syna do rodziny oraz uwolnienie go od zła,proszę o zapał do nauki dla moich dzieci.

Proszę o modlitwę błagalno-dziękczynna,o miłosierdzie Boże w bardzo ważnej Bogu wiadomej intencji. Bóg zapłać.Sylwia.

O dobrego meza Ali oraz o zdrowie,zgodę i potrzebne laski Ali Agaty i ich rodzinom

Matko Boża proszę o błogosławieństwo mojej relacji z Krzysztofem. Jeśli jest to zgodne z Wolą Bożą daj nam założyć katolicką rodzinę. Pomóż Krzysztofowi podjąć dobrą decyzję

Matko kochana dziękuję za moich cudownych synów i dobrego męża. Miej nas w swojej opiece. Dziękuję za wszystko, nie śmiem o nic prosić.

Proszę o dalszą modlitwę błagalno-dziękczynna,o miłosierdzie Boże w trudnej dla mnie sprawie. Bóg zapłać.Sylwia.

o zdrowie dla Babci oraz dar upragnionego dzieciątka prosi Asia i Adam

Matko Boża proszę o błogosławieństwo i opiekę nad moją relację z Krzysztofem. Proszę o Światło Ducha Świętego dla Krzysztofa aby podjął dobrą decyzję.

Matko Pocieszenia, proszę o opamiętanie dla mojego męża. Błagam Cię o uratowanie mojego małżeństwa.Szczególnie ze względu na mojego synka aby było mu dane dorastać w pełnej rodzinie. Matko Pocieszenia módl się za nami.

Matko Boża Pocieszenia proszę Cię o uzdrowienie układu pokarmowego mojej małej wnuczki aby nauczyła się jeść i przybywała na wadze

Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka Maksia i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych. Jezu błagam za wstawiennictwem Matki Bożej aby mój synek był zdrowy i mógł chodzić, żeby już nic nie zagrazało jego życiu i zdrowiu. Miej go w Swojej opiece i ochraniaj od zła. Błagam Maryjo o uzdrowienie mojego synka z chorób układu moczowego, oddechowego, nerwowego i trawiennego. Bóg zapłać.

Matko Pasierbiecka , dziękujemy za Twoją opiekę i łaski…Dziękuję za dobre wyniki Edytki. Proszę o uzdrowienie z choroby dla Sławusia.

Proszę o modlitwę błagalno – dziękczynna,o miłosierdzie Boże,w bardzo trudnej dla mnie sprawie. Bóg zapłać.Sylwia.

Błagam o modlitwę za moją dziewczynę Martynę i nasze dziecko. Martyna jest ze mną w ciąży 10 tydzień. Jej rodzina bardzo religijna ( chodź fałszywie religijna) może próbować zabić nasze dziecko również Martyny rodzina mnie nie lubi , nie akceptuje. Martyna też nie chce tego dziecka denerwuje się i ciągle żyje w stresie z tego wszystkiego. Błagam o gorącą miłość między mną i Martyną o ślub z nią i o to by dziecko urodziło się zdrowe i o potrzebne łaski dla dziecka i byśmy je z Martyną w miłości wychowali oraz o zdrowie, pokój ,dojrzałość i potrzebne łaski dla Martyny i uwolnienie się z rąk rodziny i koleżanek . Ja mam na imię Damian 28 lat, Martyna 21 lat. Módlcie się też o ochronę i opiekę Bożą nad Martyną i naszym dzieckiem. By żadne przekleństwo nie dotknęło Martyny i naszego dzieciątka nienarodzonego.

Intencja błagalna o zdrowie,Dary Ducha ŚW. i wszystkie potrzebne
łaski dla Marka,Michała,Dawida i Małgorzaty.

Maryja Matko Moja proszę o modlitwę w intencji zdrowia, uwolnienie z
niepokoju i lęków

Matko Boża Pocieszenia dziękuję Ci za wszystko co za Twoim pośrednictwem otrzymuje, tak bardzo Cie proszę jestem w bardzo trudnej sytuacji – nie dopuść Maryjo aby zabrali mi mieszkanie, daj mi spokojne, bezpieczne i błogosławione dalsze dni i lata mojego życia. Matko Boża Pocieszenia w Tobie cała moja nadzieja. Anna

Proszę cie Matko Przenajświetsza o modlitwę w intencji smiertelności komórek nowotworowych u mojego syna Darka

Matko Boża proszę Cię o łaskę i zdrowie dla naszego nienarodzonego dziecka. Spraw aby się prawidłowo rozwijało i podejrzenia lekarzy o chorobie byly błędne.

Proszę o modlitwę błagalno -dziękczynna,o miłosierdzie Boże w Bogu wiadomej,bardzo ważnej dla mnie intencji. Bóg zapłać.Sylwia

Proszę o wstawiennictwo Matki Bożej w intencji o nawrócenie Dawida

Mamo proszę o Łaske, która proszę . Którą Ty znasz. Dziękuje za wszystko

Matko Boża Pocieszenia bardzo Cię proszę przytul nas, pomóż nam tworzyć zdrową i szczęśliwą rodzinę, silną i spokojną… Obdarz nas proszę potrzebnymi łaskami… Dziękuję.. Amen

Błagam cie matko Boża p wstawiennictwo czuwanie i pomoc o szczęśliwą wolność dla Ryszarda i pomyślne zakończenie spraw i szybki powrót do kochających dzieci Karolinki i Szymonka i kochanej żony matko Boża i obdasz swoją łaską pomocy za modlitwę serdeczne Bóg zapłac

MATKO BOŻA POCIESZENIA PROSZĘ CIĘ O DAR MACIERZYŃSTWA I OPIEKĘ NAD MOJĄ RODZINĄ TWOJA CZCICIELKA

MATEŃKO POCIESZENIA PROSZĘ CIEBIE O ŁASKI DLA CAŁEJ MOJEJ RODZINY TY JEDNA DOBRZE WIESZ CO MY OSTATNIO PRZECHODZIMY BŁAGAM O TWOJĄ OBECNOŚĆ W NASZYM ŻYCIU MARIO RATUJ NAS OD ZŁEGO PROSZĘ ZA KACPREM I ZA MOJĄ OPERACJĘ KTÓRA MNIE CZEKA.DZIĘKUJE MATEŃKO.

Matko Boża Pocieszenia miej w opiece cała moją rodzinę, dodaj mi sił abym mogła wszystkie problemy pokonać, miej w opiece brata podczas operacji, wyproś zdrowie dla moich dzieci i męża.

Matko Boża Pocieszenia. Z całego serca proszę Cię o uzdrowienie mojej Mamy Mari z choroby nowotworowej. O łaskę zdrowia dla Niej.

Matko Pocieszenia oddaję w Twoje ręce sprawę, która leży mi na sercu. Proszę o błogosławieństwo dla nienarodzonego dziecka i rodziców.

P Jezu Maryjo za wstawienictwem aniolow archaniolow wszystkich swietych prosze o odciecie zla od nas, przeciecie wiezow zla ,wyzwolenie mnie i dzieci z grzechu, ze zla, zlych duchow ,przeklenstwa(rowniez dla innych osob z tym zwiazanych i osoby zmarle zawiklane w to zlo),o zdrowie duszy i ciala,o przywrocenie wszystkiego co w nas umarlo a co zlo zabralo,zabierz serca kamienne a daj serca podobne do serca twojego . Dla syna o pamiec, dobre mysli pelna swiadomosc zdrowie kregoslupa i nogi, o pomyslne zdanie poprawki

Matko Boska Pasierbiecka dziękuję za otrzymane łaski. Proszę o dalszą opiekę nad moją Rodziną.Szczególnie proszę o
zdrowie,szczęście,wzajemny szacunek,uzdrowienie naszego małżeństwa,wyjście z nałogów i znalezienie pracy.

Matko Boża proszę Cię o pojednanie z Krzysztofem i rozwiązanie trudnych spraw w moim życiu.

Matko Boża Pocieszenia z całego serca proszę o cud uzdrowienia dla mojejej żony Joanny z choroby nowotworowej.Proszę Cię Ty się tym zajmnij.Kocham Cię Matko!

Matko Boska Pocieszenia proszę o zdrowie dla małej Olgi

Matko Ukochana prosze Cie o zdrowie i błogosławienstwo dla całej mojej rodziny…proszę aby mój mąż znalazł pracę w Polsce i wrócił z zagranicy….

Mateczke Pasierbiecka Pani dziękuję za wszystkie otrzymane łaski. Błagam Maryjo o miłość zgodę i pojednanie w mojej rodzinie a szczególnie wmoim małżeństwie.Prosze o przemianę naszych serc i nawróceniemęża Adama i jego powrót do domu dla dobra naszej rodziny. Maryjo ratuj moje małżeństwo przed rozwodem.

Szczęść Boże, Bardzo proszę o modlitwę uwolnienie ze schizofremii i od złych duchów, Pozdrawiam w Panu, Joanna

Kochana Matko Boża bardzo Cię proszę o pomoc w znalezieniu dobrej pracy. Proszę Cię Ukochana Mateńko stawiaj dobrych ludzi na mojej drodze. Proszę o dobrego męża, o szczęśliwą obronę pracy magisterskiej i zdanie prawa jazdy. Proszę również o zdrowie dla Marysi i szczęśliwe rozwiązanie dla siostry. Dziękuję Kochana Matko Boża za wszystkie łaski za Twoim pośrednictwem.

Królowo z Pasierbickiego Tronu Dziekuje za otrzymane Łaski o ktore prosiłem i zanosze teraz kolejne Spraw aby moja narzeczona przystąpiła do Sakramentu Pojednania i łączyła się z Miłosiernym Chrystusem w Komunii Św. Prosi czciciel Darek

Proszę o modlitwę błagalno -dziękczynna,o miłosierdzie Boże
w Bogu wiadomej,bardzo ważnej dla mnie intencji. Bóg zapłać.Sylwia

Proszę Matuchnę o wsparcie i wyproszenie uwolnienia od złych przywiązań dla rodziny Kasi i Pawła oraz dla ich dzieci, które z trudnością przeżywają rozstanie rodziców. Proszę by zadbała zwłaszcza o Anię, która pogubiła się i nie chciała żyć, tak by zawsze czuła się kochana i czerpała z tego potrzebną siłę.

Matko Najświętsza Pasieriecka miej naszą rodzinę w swojej opiece,proszę daj moim dzieciom dar wiary ,dobrych współmałżonków ,wyjednaj u Boga dar
awrócenia dla syna i przyszłego zięcia ,proszę o siły i zdrowie

prosze o uzdrowienie i zerwaniem z piciem alkocholu jego uwolnienie od złego meza Mirosława nawrócenie łaske silnej wiary dla dzieci i meza

W 26 rocznicę mojego ślubu nawiedziłam Twoje sanktuarium z mężem, który walczy z nowotworem. Dziękuję za dobre wieści , siłę którą mu dajesz i dobrych ludzi którzy nas wspierają. Proszę wypraszaj u Boga łaskę jego uzdrowienia.

Proszę o łaskę nawrócenia ,dobrej ,uczciwej spowiedzi i CUD UZDROWIENIA

Matko Boża Pasierbiecka.Matko Pocieszenia, dziękuje za wszystkie łaski wyproszone u Pana Boga dla mnie i mojej rodziny (szczególnie dla taty)a teraz przychodze do Ciebie również prosząc o twoje wsparcie w tych rzeczach z którymi sobie kompletnie nie radze .I prosze wyproś u Pana Jezusa by się tym zają wedle Swojej Woli nie moje i bym z tym wszystkim się pogodziła i zaakceptowała jakakolwiek będzie jego wola

Matko Boża dziękuje za Łaskę Pocieszenia i umocnienia 10. 07 . 2013 rok . Czcicelka Ewa z Dębicy

Matko Pasierbiecka proszę Cię o wyjście z alkoholizmu moich rodziców, proszę Cię o poprawę sytuacji w pracy,proszę Cię aby chłopak który sie pojawił w moim życiu chciał stworzyć ze mną szczęśliwy pelen miłości zwiazek

Matko Boża ratuj mnie.

Szczęść Boże Błagam o modlitwę, o Boże rozwiązanie bardzo trudnych spraw,od których rozwiązania zależą losy naszej wspólnoty. s.Nicolette

Proszę cię Matko o uwolnienie z leków, stanów depresyjnych.Pociesz mnie Matko Najswietsza

Matko Boża proszę o cud nawrócenia naszego syna Grzegorza oraz uwolnienie go z nałogów

Matko Pocieszenia, Pocieszycielko strapionych proszę módl się za mną, aby Pan mnie uzdrowił i wyprostował moje ścieżki, przemienił smutek w radość i aby wypełniło się moje powołanie. Amen.

Proszę o modlitwę do Matki Bożej Pocieszenia w intencji otrzymania dobrej pracy i błogosławieństwa finansowego. I bym nie straciła nadzieji i odnalazła sens życia. Bóg zapłać.

Kochana Matko,cała nasza rodzina prosi Cię o łaskę pocieszenia w tak trudnym dla nas czasie. Prosimy Cię wyproś u swojego kochanego Syna łaskę zdrowia dla Wacława, aby podejrzenie choroby serca się nie potwierdziły. Ja proszę o wyleczenie z choroby nerwicowej, abym była w sparciem dla męża i dzieci i mogliśmy się wspólnie cieszyć z dzieciaka, które noszę pod sercem. Dziękuje Ci że pomimo mojej choroby,dziecko rozwija się prawidłowo wiem że to tylko Twoja zasługa.Dodawaj nam codziennie sił do niesienia naszych krzyży.Barbara

O dobrego meza katolika Ali oraz o zdrowie zgodę i potrzebne laski Ali Agaty i ich rodzinom

Proszę o modlitwę błagalno -dziękczynna,o miłość i miłosierdzie Boże w bardzo ważnej dla mnie,Bogu wiadomej intencji. Maryjo,Matulo,Królowo Pokoju,weź mnie na swoje ręce i proszę Cię,błagam Cię, tak jak kiedyś wybłagałaś cud Kanie Galilejskiej,tak teraz przez Twoje Niepokalane,Najświętsze Serce pełne miłości i miłosierdzia przemień to wszystko z wody w wino i wyproś mi u Swego Syna miłość i miłosierdzie Boże w intencji,która noszę w sercu. Bóg zapłać.Sylwia.

Matko Bożą proszę Cię o dobrą pracę i o zdrowie wiesz jak duże mam problemy proszę rozwiąż moje problemy i zabroni ludziom mnie nekać proszę o zdrowie dla całej rodziny i zdepcz choroby psychiczne w mojej rodzinie proszę o nawrócenia i prawość w mojej rodzinie i żonę dla brata i nawrócenie

Kochana Matko Pocieszenia,proszę Cię o uzdrowienie z choroby psychicznej, która ujawniła się w mojej rodzinie,proszę o siłę zmagania się z Tą chorobą i proszę o zdrowie dla mojej chrześnicy. A jeżeli jest inna wola Boża,to proszę o łaskę pogodzenia się z nią. Dziękuję za wszystkie otrzymane łaski od Ciebie. Twoja czcicielka Urszula.

Maryjo, proszę pomóż mojemu synowi wyjść z kłopotów, dziękuję za opiekę i rodzinę

Matko Boża Pasierbiecka proszę Cię o zdrowie dla całej mojej rodziny a w szczególności dla syna .Proszę o potrzebne łaski a dziękuję za dotychczasową opiekę- CZUWAJ ZAWSZE NAD NAMI.

O Pani Pasierbicka Pocieszycielko Strapionych racz wysłuchać pokornej prośby mojej Dopomóż całkowicie i bezgranicznie zawierzyć i zaufać Jezusowi w zanoszonej intencji aby On Chrystus się tym zajął Wierny czciciel Darek

Maryjo proszę o cud uzdrowienia naszego małżeństwa i rodziny.Maryjo spraw cud nawrócenia męża i powrotu jego do domu i rozpal w nim miłość małżeńską i ojcowska.Tobie Matko ukochana zawierzam nasze dzieci nas i wszystkich z naszych rodzin otocz potrzebnymi łaskami i chroń.

Matko Boża, która pocieszasz, wyproś mi łaskę wypełnienia woli Bożej w moim życiu, bliskości z Bogiem na Twój wzór; bądź moją mistrzynią i przewodniczką. Amen.

Proszę o miłosierdzie Boże,o uwolnienie od wszystkiego co czyni moje życie nieszczęśliwym abym mogła zaznać szczęścia. Proszę o miłosierdzie Boże aby mój los się odwrócił,odmienił. Proszę o miłość i miłosierdzie Boże, we wszystkich intencjach,które noszę w swoim sercu.Bóg zapłać.Sylwia

Matko Boza pomoz nam wyprosic laske nawrocenia dla syna Dariusza i jego zony .Matko ratuj.

Kochana Matko Pocieszenia,proszę Cię o uzdrowienie z choroby nerwicowej, która ujawniła się akurat teraz,gdy jestem w ciąży . Proszę o siłę do codziennego zmagania się z Tą chorobą i proszę o zdrowie dla mojego dzieciątka. A jeżeli jest inna wola Boża,to proszę o łaskę pogodzenia się z nią. Dziękuję za wszystkie otrzymane łaski od Ciebie. Twoja czcicielka Barbara

Matko Boża, proszę Cię o własny dom dla mnie, mojego męża i naszego synka. Niech nam Bóg pobłogosławi, abyśmy mogli cieszyć się naszą małą rodziną w zaciszu własnego domu. Dziękuję, Aneta.

Proszę o modlitwę,o miłosierdzie Boże, w prywatnej Bogu wiadomej bardzo ważnej dla mnie sprawie.Bóg zapłać.Sylwia.

Witaj Królowo Matko Miłosierdzia , Witaj Pani Pasierbicka w Twym Przymiocie Pocieszenia Dziękuję za otrzymaną Łaskę pocieszenia i Nadzieji – niech bedzie Uwielbiony Bóg !!! Ponawiam jednocześnie zawierzenie abyś o Pani Pocieszycielko wraz ze św. Marią Magdaleną wyprosiła u Syna Swego cud przemiany serca Magdaleny Aby dobry Jezus w swoim Miłosierdziu sprawił , że ona do mnie wróci . Twój oddany czciciel .

Proszę o dalszą modlitwę,o miłosierdzie Boże.Proszę o miłosierdzie Boże, o uwolnienie,uzdrowienie choroby, o dar zdrowia.Proszę o miłosierdzie
Boże w sprawach prywatnych. Proszę o miłosierdzie Boże o dar dobrej pracy i finansów.Proszę o modlitwę, o miłosierdzie Boże o uwolnienie od wszelkiego zła,które nie pozwala mi normalnie
funkcjonować. Proszę o miłosierdzie Boże,o wszystkie potrzebne łaski,o moc Ducha Świętego we wszystkich moich intencjach,we mnie i moim życiu. Proszę o miłosierdzie Boże,o ochronę przed złem widzialnym i niewidzialnym. Proszę o miłosierdzie Boże,o uwolnienie od wszystkiego co czyni moje życie nieszczęśliwym abym mogła zaznać szczęścia. Proszę o miłosierdzie Boże aby mój los się odwrócił,odmienił. Proszę o miłosierdzie Boże,w intencji mojej Rodziny. Proszę o miłość i miłosierdzie Boże,we wszystkich intencjach,które noszę w swoim sercu. Bóg zapłać.Sylwia.

Matko Boża Pocieszenia prosimy Cię o zdrowie dla naszego poczętego dzieciątka. Prosimy, aby badania na które czekamy okazały się być dobre i żeby nasze dzieciątko urodziło się zdrowe. Ufamy,że wstawisz się za nami u Twego Syna. Twoje dzieci

————————————————————————————————————————————————————————————————————————————–

Matko Boża Pocieszenia proszę o wstawienictwo w intencji Michała , Damiana,Małgorzaty i Waldemara o zdrowie,o bożą opiekę,o boże błogosławieństwo,o dary Ducha św. oraz dobre żony dla Damiana Michała. Prosi Małgorzata

Proszę o modlitwę za zdrowie mojego syna Mikołaja chorujacego na chorobę szpiku. Błagam o wstawiennictwo do Pana naszego Jezusa Chrystusa aby mój syn wyzdrowial aby leczenie zadziałało. Błagam o pomoc. Jezu zajmi się tym

Matko Boża Pocieszenia, proszę pomóż mi w znalezieniu pracy w zawodzie i tak pokieruj sprawami, aby moja sprawa została załatwiona.

Proszę o modlitwę,o miłosierdzie Boże. Proszę o miłosierdzie Boże,o uwolnienie,uzdrowienie choroby,o dar zdrowia.Proszę o miłosierdzie Boże w sprawach prywatnych.Proszę o miłosierdzie Boże o dar dobrej pracy i finansów.Proszę o modlitwę,o miłosierdzie Boże o uwolnienie od wszelkiego zła,które nie pozwala mi normalnie funkcjonować. Proszę o miłosierdzie Boże,o wszystkie potrzebne łaski,o moc Ducha Świętego we wszystkich moich intencjach,we mnie i moim życiu. Proszę o miłosierdzie Boże,o ochronę przed złem widzialnym i niewidzialnym. Proszę o miłosierdzie Boże,o uwolnienie od wszystkiego co czyni moje życie nieszczęśliwym abym mogła zaznać szczęścia. Proszę o miłosierdzie Boże aby mój los się odwrócił,odmienił. Proszę o miłosierdzie Boże,w intencji mojej Rodziny. Proszę o miłość i miłosierdzie Boże,we wszystkich intencjach,które noszę w swoim sercu. Bóg zapłać.Sylwia.

O dobrego Meza Ali oraz o zdrowoe,zgode I potrzebne laski Ali Agaty I ich rodzinom

Matko Boża i nasza Ukochana Mateńko Ty w Twoim Przymiocie Pocieszycielki nie zostawiasz nas nigdy w potrzebie bez Twojej Opieki i Pomocy Ośmielony zatem Twoją Matczyną Miłością błagam najusilniej :przemień serce mojej ukochanej Magdy i spraw by wróciła do mnie byśmy wszystkie dni którymi Dobry Bóg nas obdarzy spędzili razem wysłwiając Jego Imie i odając Tobie Mateńko Cześć Twój sługa i czciciel Darek

Matko proszę Cię o zdrowie dla naszej rodziny, o dar macierzństwa

Matko Boża wspieraj mnie w prośbie, którą zanoszę do Boga – proszę o pomoc w zmianie relacji z drugą osobą, na której bardo mi zależy i za którą tęsknię.

Bardzo proszę o modlitwę za syna Michała który chce otworzyć studio tatuaży poznał parę ukraińska u niego mieszkają i chcą aby z nimi otworzył błagam o midlitwe aby zerwał z nalogiem marichuany jest w Holandii to mój jedyny syn bardzo dobry chłopak jego tata a mój mąż pił i zmarł kiedy najbardziej go potrzebował modlę się za syna bardzo proszę o wsparcie syna modlitwa o przerwanie zła proszę cię Ojcze o twoja modlitwę za wszystko Bóg zapłać

————————————————————————————————————————————————————————————————————————————–

Proszę Boga Ojca w imię Pana Jezusa o szczęśliwą podróż, bezpieczne wakacje, zdrowie, przebaczenie grzechów i obfite błogosławieństwo dla Nataszy Martyny, Michała, Ireny, Teresy, Amelii i Jana. Matko Boga, módl się za nami.

Mateńko kochana proszę cię gorąco o łaskę szczęśliwej podróży dla mojego syna z wnuczką osłaniaj ich od niebezpieczeństw i zła wszelkiego niech z łaską Bożą szczęśliwie zajadą do celu.

Proszę o modlitwę, o miłosierdzie Boże we wszystkich intencjach, które noszę w swoim sercu. Bóg zapłać.Sylwia.

O dobrego męża Ali oraz o zdrowie, zgodę i potrzebne laski Ali,Agaty i ich rodzinom

Matko Boża Pocieszenia, za Twoim pośrednictwem proszę, uproś u Jezusa Miłosiernego łaskę wiecznego zbawienia dla śp. Jana …

za syna , jego zdrowie i szczęście w życiu osobistym i zawodowym

~ Ela

Proszę o modlitwę za zdrowie mojego syna Mikołaja chorujacego na chorobę szpiku. Błagam o wstawiennictwo do Pana naszego Jezusa Chrystusa aby mój syn wyzdrowial aby leczenie zadziałało by mógł żyć jak inne dzieci. Jezu zajmi się tym

Matko Boża Pocieszenia, proszę uproś u Swojego syna łaskę błogosławieństwa Bożego…

MATKO BOŻA POCIESZENIA PROSZĘ O WSTAWIENICTWO W INTENCJI DAMIANA O OTRZYMANIE DOBREJ PRACY , O BOŻĄ OPIEKĘ,O BOŻE BŁOGOSŁAWIEŃSTWO,O NATCHNIENIE DO DUCHA ŚW.O PRZEMIANĘ SERCA, O UZDROWIENIE DUSZY ,O SZCZĘŚCIE W MIŁOŚCI ORAZ ZNALEZIENIE DOBREJ ŻONY.

MATKO BOŻA POCIESZENIA PROSZĘ O BOŻĄ OPIEKĘ ORAZ O UWOLNIENIE Z NAŁOGU PIJANSTWA DLA MICHAŁA

Matko przemien serce i myślenie syna i spraw by się nawrócił szedł droga wiary i podejmował prawidłowe decyzję w życiu.

Matko proszę dla syna o dobrą żonę obdarzona Siedmioma Darami Ducha Świętego.

Modląc się sama Nowenną do Ciebie Matko Boża Nieustającej Pomocy przed Twoim świętem pragnę we Wspólnocie Twoich czcicieli uprosić u Ciebie Mamo, łaskę nawrócenia dla męża , dzieci, by zerwali z grzechem i powrócili na łono Kościoła którego jesteś Matką. Matko Boża Pocieszenia proś Jezusa o miłosierdzie dla nich i o Sakrament Pokuty i Pojednania. Amen.

Bardzo proszę o modlitwę za mnie moją corkę Alicje i całą moją rodzinę. Proszę o uproszenie łaski nawrócenia. Dziekuję całym sercem.

————————————————————————————————————————————————————————————————————————————–

About the Author

Biuro rozwija się w bardzo szybkim tempie. Przyjmujemy zgłoszenia, zapytania, rezerwacje, udzielamy szczegółowych informacji, organizujemy pobyt. Za główny cel stawiamy sobie pomoc pielgrzymom przybywającym do Sanktuarium - więcej...