Ogłoszenia Parafialne.

24.03.2019

1. Dzisiaj po Mszy o 11.00 Droga Krzyżowa. O 14.45 koronka do Bożego Miłosierdzia, Gorzkie Żale i bezpośrednio Msza Święta popołudniowa. Przed kościołem można wspomóż leczenie chłopczyka Jakuba Mistarza ze Słopnic, który cierpi na mózgowe porażenie dziecięce. Dramatyczne jest również to że Jego siostra choruje na to schorzenie. Dzisiaj przeżywamy dzień misjonarzy Męczenników: Bł. O. Zbigniew Strzałkowki, Ks. Jan Czuba, kl. Robert Gucwa i s. Czesława Lorek.

2. W tygodniu:

* W poniedziałek Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. W Naszej Parafii Diecezjalne Uroczystości, które rozpoczną się o 17.00 pod przewodnictwem J.E. Ks. Biskupa Ordynariusza.
* Od poniedziałku do środy Młodzież z kl. VIII i III Gimnazjum przeżywać będą Triduum przed Przyjęciem Sakramentu Bierzmowania. We wtorek spowiedź dla młodzieży, rodziców i świadków o 16.30.
* We wtorek dzień modlitw za więźniów
* W czwartek Uroczystość Bierzmowania o 14.00. Zapraszamy rodziny Bierzmowanych.
* W piątek po Mszy Św. wieczornej Droga Krzyżowa. Młodzież wraz ze Scholą dziecięcą zapraszają na Drogę Krzyżową o 19.00
* W sobotę – 16.30 różaniec i Msza Św. z Nowenną do Matki Bożej. Młodzież zaproszona jest na Okręgową Drogę Krzyżową w Jurkowie o 15.00. Zapisy do środy u Ks. Andrzeja. (zachęta jako dziękczynienie po Bierzmowaniu)

3. Podziękowania:

* Grupom modlitewnym za codzienną modlitwę
* Dziękujemy wszystkim za wsparcie naszego Sanktuarium. Za wszelkie indywidualne ofiary kolejnym rodzinom za ofiarę na sprzątanie Kościoła i utrzymanie sanktuarium, za wszelkie produkty do kuchni,

 4. Spotkania grup :

* KSM – piątek – 19.00 – droga krzyżowa
* Lektorzy i ministranci – poniedziałek przychodzą na Uroczystości Dnia Świętości życia.
* DSM – sobota 14.30, Schola – sobota 15.00

5. Zachęcamy do nabywania prasy Gość Niedz., Niedziela, , Mały Gość Niedzielny. Są również do nabycia baranki wielkanocne i paschaliki w cenie 5zł.

6. Zachęcamy na pielgrzymkę do Rzymu. Szczegóły na plakacie i u Ks. Andrzeja.

7. Msze Św. – Gregoriańskie za śp. Mariana Drożdża – poza parafią – Ks. Tomasz Bazuła i za śp. Piotra Szewczyka

8. Zachęta do Duchowej Adopcji.

 

About the Author

Biuro rozwija się w bardzo szybkim tempie. Przyjmujemy zgłoszenia, zapytania, rezerwacje, udzielamy szczegółowych informacji, organizujemy pobyt. Za główny cel stawiamy sobie pomoc pielgrzymom przybywającym do Sanktuarium - więcej...