Ogłoszenia Parafialne.

18.03.2018r.

1. Dzisiaj rozpoczynamy Rekolekcje Parafialne – porządek nabożeństw niedzielny. Po południu o 15.00 Gorzkie Żale i bezpośrednio Msza Św. popołudniowa. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary na prace inwestycyjne. Program rekolekcji umieszczony jest na stronach internetowych, są jeszcze w wersji papierowej. Nauki rekolekcyjne będą transmitowane każdego dnia o 17.00.

2. W tygodniu:

W poniedziałek Uroczystość Św. Józefa oblubieńca Matki Bożej. Msze Św. o 7.00 i 17.00 z nauką rekolekcyjną dla wszystkich. Będą również Msze Św. o 9.30 i 11.30 w ramach rekolekcji dla Dzieci i Młodzieży. 0 13.30 pogrzeb Śp. Franciszka Rysia. Wcześniej różaniec w kościele. Polecamy Panu Bogu solenizantów.

W środę zakończenie rekolekcji. Msze Św. Jak w Programie o 7.00 i 17.00 z nauką ogólną, oraz o 9.30 i 11.30 w ramach rekolekcji dla Dzieci i Młodzieży. W tym dniu złożymy ofiary jako nasza wdzięczność Ojcu Rekolekcjoniście za głoszone Słowo Boże.

W piątek od 8.30 odwiedzimy chorych . o 16.30 adoracja Pana Jezusa zakończona Koronką do Bożego Miłosierdzia. Po Mszy wieczornej Droga Krzyżowa. Młodzież zaprasza na Drogę krzyżową na 19.00. w miarę dobrej pogody będzie ona na Kalwarii Pasierbieckiej.

W sobotę dzień spowiedź wielkanocnej od 9.30 do 11.00 i popołudniu od 14.30 do 17.00 z przerwą o 16.00 do 16.30. O 16.30 Różaniec i Msza Św. z Nowenną Jubileuszową do Matki Boże Pocieszenia.

W niedzielę za tydzień Niedziela Palmowa Męki Pańskiej. Z tej racji Uroczystość Zwiastowania Pańskiego zostanie przeniesiona na 9 kwietnia (dzień adopcji życia poczętego). Na Mszy Św. O 11.00 poświęcenie palm na placu przy ołtarzu polowym i procesja do Kościoła. Po Mszy Św. Konkurs palm. Za tydzień również składka na Seminarium Duchowne w Tarnowie . Cieszymy się że blisko 40 młodych ludzi wybiera się do Tarnowa na ŚDM w wymiarze diecezjalnym. Wyjazd młodzieży o 7.40
W Niedzielę Palmową Szkolne Koło Caritas będzie rozprowadzać ozdoby świąteczne. Dochód pragną przeznaczyć wspomagając, rodzinę P. Halotów

3. Podziękowania:
Za uczestnictwo w nowennie i nabożeństwach pasyjnych
Różom Różańcowym za prowadzenie sobotniego różańca
Wszystkim za wsparcie naszego Sanktuarium. Za wszelkie indywidualne ofiary kolejnym rodzinom z ofiarę na sprzątanie Kościoła, na potrzeby Sanktuarium. P. Władysławowi za prace z ciągnikiem.
Ks. Janusz dziękuje za ofiary na budującą się świątynie Bożego Miłosierdzia.

4. Spotkania:
Lektorzy – czwartek po Mszy wieczornej – bardzo ważne spotkanie. Przygotowanie do Triduum Paschalnego
DSM – piątek 15.30
Schola – sobota 15.00

5. Prośby:
O modlitwę o owoce nawiedzenia obrazu Matki Bożej Pocieszenia.
O dobre przeżycie czasu, rekolekcji i spowiedzi wielkopostnej.

6. Zachęcamy do nabywania prasy Katolickiej. Gość i Niedziela

7. Msze Św. :
Poza Parafią odprawiane są Msze Św. Śp. Stanisława Ptaszka przez Ks. Prałata Tomasza Atłasa.
Modlimy się za synod i rodziny które odwiedził i odwiedza Obraz

About the Author

Biuro rozwija się w bardzo szybkim tempie. Przyjmujemy zgłoszenia, zapytania, rezerwacje, udzielamy szczegółowych informacji, organizujemy pobyt. Za główny cel stawiamy sobie pomoc pielgrzymom przybywającym do Sanktuarium - więcej...